קידום אתרים

התחברות לקוחות

שם משתמש:
סיסמא:

בניגוד למה שנהוג לחשוב על רשת האינטרנט ומנועי החיפוש, לא תמיד חיפוש בגוגל יאהו או כל מנוע חיפוש אחר ישיג את התוצאות הרצויות, כך למשל, חיפוש מילה מסויימת קרוב לודאי ישיג תוצאות הקשורות לאותו נושא אך לא בהכרח מה שאנו מחפשים.
הסיבה היא מאד פשוטה, עסקים רבים גילו כבר מזמן את כוחה של רשת האינטרנט, וכך נוצר מצב בו תוצאת חיפוש אינה בהכרח תואמת את מילת החיפוש. למרות זאת, כוחם של מנועי החיפוש באינטרנט גדול ביותר וישנן שיטות כדי למעשה לפרסם עסק מסוים עבור מילות חיפוש מסויימות על מנת שמשתמש המחפש מילה הקשורה לעסק מסויים יקבל בתואצאות החיפוש את אותו העסק זהו בעצם קידום אתרים (ישנה דרך נוספת לפרסום האתר על ידי שימוש בפרסום במנועי חיפוש).

תהליך הקידום לוקח זמן וישנם קריטריונים קשוחים ביותר למה אסור ומה מותר לאתר אינטרנט לעשות, ישנן כמובן שיטות "הונאה" של מנועי חיפוש שבהן מוצג תוכן אחד למנוע החיפוש ותוכן אחר כאשר משתמש צופה באתר, אולם אלו אינן מומלצות שכן במידה ומנועseo2 החיפוש מזהה שאכן בוצעה "הונאה" האתר עלול להענש בחומרה, ואפילו הסרה של האתר מאינדקס מנוע החיפוש אפשרית.

אר סי טי משתמשת בכלים מן השורה הראשונה על מנת לקדם אתרים ותוצאות הקידום אמיתיות ומשיגות גם קידום מכירות וגם שיפור מערך לקוחות קיים. השיטות כמובן הן סוד מקצועי של אר סי טי ובבסיסן מערכות ניהול תוכן פרי פיתוח של חברת אר סי טי.

אם ברצונך להגדיל את מחזור המכירות שלך ולקבל הכרה גדולה יותר ברשת האינטרנט, מחלקת קידום האתרים של אר סי טי היא מה שאתה מחפש. לעתים בתהליך קידום האתר נדרשים שינויים באתר עצמו ולשם כל קיימת מחלקת בניית האתרים של אר סי טי ומערכת השרתים המבוזרת של החברה.

להלן סרטון שפורסם בטלויזיה בנושא קידום אתרים

נושא קידום האתרים בגוגל או במנועי חיפוש אחרים יכול להיות מעט מורכב, ולכן רבים מבעלי האתרים נמנעים כלל מלגשת למקדם אתרים מקצועי או לקדם בכלל את האתר שלהם. אין שגיאה גדולה מכך, כפי שכבר נכתב כאן – אתר אינטרנט ללא קידום כמוהו כמו דף מידע שנמצא במשרד, אם לא רואים אותך לא מכירים אותך, ולכן יש לדאוג לקידום מספיק כדי לקבל את החשיפה הדרושה.

אר. סי. טי. מגישה לכם מילון מונחים בתחום קידום האתרים.

מילון נושגים בנושא קידום אתרים

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד