קידום אתרים בעת החדשה

2 באפריל 2013

קידום אתרים בעת החדשה

ובכן, כמו בכל תחום, השיפור והחדשנות בדרך כלל מבורכים, וכן, גם בתחום קידום האתרים ישנם חידושים כל העת (ולעתים בקצב גבוה מדי!) והנושאים הטכניים של היום הם תוצאות החיפוש של מחר.

ישנם לא מעט לקוחות הפונים אלינו בבקשות מסוגים שונים לאחר שדיברו עם חברה זו או אחרת (שפנתה אליהם בדרך כלל) שם הציעו להם את עסקת חייהם!, קידום אתרים עם התחייבות לעמוד ראשון תוך זמן מאד מאד קצר.

ובכן, אנו באר.סי.טי. פתרונות אינטרנט מברכים כל שינוי כאשר הוא חיובי, למרות זאת, לאחר שיחות רבות עם חברות קידום מסוג זה נוכחנו לדעת שמדובר ברב המקרים בשרלטנות, הטעיה או חצאי אמת.

ראשית, כל בעל אתר אינטרנט חייב להבין – לא ניתן "להבטיח" מיקום בגוגל כל אדם או חברה המבטיחה לכם מיקום בתוצאת החיפוש של גוגל מסתירה מכם משהו, למשל:

לאחר שיחה ארוכה עם אחת החברות שפנתה ללקוח שלנו, נוכחנו לדעת כי מדובר בפרסום בגוגל ולא בקידום אורגני (למרות שבשיחה עם הלקוח דיברו על קידום בגוגל), כלומר מדובר על מודעות גוגל שכל אחד ואחת מאיתנו יכול לעשות בהם שימוש מבלי להצטרך את שירותיה של אותה החברה.

במקרים אחרים אכן דובר על קידום אורגני אולם בביטויים שנפחי החיפוש שלהם אפסיים עד לא קיימים (ומובן שבביטוי כזה ניתן להגיע גבוה בתוצאות החיפוש תוך זמן קצר יחד עם זאת נפח הכניסות לאתר יהיה נמוך בהתאם).

אם כן, נסביר מספר נושאים חשובים:
אם הייתה חברה שיכולה הייתה לקבוע מיקום של אתר זה או אחר במילות חיפוש איכותיות (כאלה שיש להן נפח חיפוש גדול דיו על מנת להצדיק את הקידום) אותה חברה הייתה הופכת להיות החברה העשירה בתבל (אחרי גוגל כמובן 🙂 )ואם אותה חברה יכולה להבטיח לכם מיקום בגוגל, מדוע הם אינם ממוקמים במילות החיפוש הרלוונטיות להם במקומות הראשונים?
הסיבה פשוטה היא, גוגול אינה חברה של אף אחד (למרות ששמענו על מקרים בהם חברות הציגו את עצמן כ-"גוגל" בטלפון) ואיש אינו יכול לחזות מיקום של אתר לאורך זמן במילות חיפוש איכותיות, גוגל מרוויחה כסף מעסקים המפרסמים בגוגל, אם היינו יכולים להביא בקליק אתר למקום הראשון גוגל היו עושים משהו בנדון.

אם כן, מה צריך לדעת כאשר מדברים עם מקדם אתרים או חברה לקידום אתרים?
הנה מספר טיפים חשובים ומהותיים לתחילת התקשרות עם מקדם אתרים:

  1. בקשו לראות חקר מילים מקדים כולל נפחי חיפוש של ביטויי הקידום המוצעים לכם, חישבו כי סטטיסטית, בערך 1-5% מן הגולשים באתר יפנו אליכם ומתוכם בערך אותה כמות באחוזים תבצע רכישה או הזמנה.
  2. וודאו כי מדובר בקידום אורגני, משחקי המילים בתחום קידום האתרים יכולים לבלבל גם את החריף שבמוחות בייחוד כאשר מדובר שנושאים טכניים ומורעפים עליכם מושגים כמו bounce rate וזמני שהייה ממוצעים וכיוב' – אל תתרגשו שאלו את השאלות המטרידות אתכם.
  3. בקשו לראות הוכחות של אתרים קיימים שאותה חברה או אדם קידמו בעבר ואת נפחי ביטויי החיפוש שלהם, אם ניתן בקשו מספרי טלפון של אותם הלקוחות ודברו איתם בקשר למקדם האתרים.

הטיפים הנ"ל לא יספקו לכם את כל התשובות אבל בהחלט ישמו אתכם בנתיב הנכון בדרך לתהליך קידום אתרים מוצלח.

כתוב תגובה

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד