מה זה אתר WordPress וורדפרס

13 במרץ 2012

מה זה אתר WordPress וורדפרס

נתחיל בזה שוורדפרס היא מערכת לניהול בלוגים שניתן להתקין על שרת אינטרנט ולנהל בלוג אחד או יותר באופן עצמאי ובלתי תלוי.
וורדפרס היא מערכת קוד מקור פתוח, כלומר הקוד של וורדפרס הוא של כולם ושל אף אחד, כל אחד יכול להשתמש בהתאם להגבלות רשיון קוד מקור פתוח.

עבודה על מערכת וורדפרס איננה מסובכת אם כי דורשת מעט ניסיון וידע על מנת להוציא את המיטב מן המערכת, הכוונה היא שאם ברצונכם לכתוב מלל פשוט או להוסיף דפים עם מלל פשוט ותמונה אחת או שתיים זו לא ממש בעיה, אבל ייצור דפים מעוצבים ועדכונם באופן תקין יכול להיות עבודה מתישה עתים למי שאינו מכיר את המערכת.

היתרונות
ובכן ישנם לא מעט יתרונות לעבודה עם מערכת וורדפרס, הנוחות והסר במערכת הן התכונות הראשונות הניתן להבחין בהן מיד עם תחילת העבודה, בוורדפרס הכל מסודר לפי דפים, פוסטים קטגוריות ותגים, כאשר לא תמיד משתמשים באפשרויות ברירת המחדל של המערכת.

מערכת תפריטים מובנית, ואינספור תוספים שניתן להוסיף למערכת ובכך לשדרג את האתר לאין שיעור כמו תוספי SEO המגבירים את יכולות הקידום של המערכת במנועי החיפוש באינטרנט , תוספים גרפיים, תוספי וידאו, תמונות, אודיו, קטלוגים ועוד.

אחד היתרונות הבולטים של מערכת וורדפרס היא יכולות ה-SEO של המערכת, המערכת נפוצה מאד ברשת האינטרנט כמערכת בלוגים ובניית אתר על מערכת של בלוג טומנת בחובה יתרונות מסוימים מבחינת ההתייחסות של מנועי החיפוש ברשת האינטרנט.

החסרונות
אחד החסרונות הבולטים למערכת וורדפרס נעוץ בעצם ביתרון חשוב שלה. מערכת וורדפרס היא מערכת מובנית ואינה מתאימה לכל סוג אתר. כך למשל, למרות כל התוספים והפיתוחים השונים, לא מומלץ לעבוד על מערכת וורדפרס אם מבקשים לפתוח חנות אינטרנט.
חסרון בולט נוסף הוא עניין השדרוגים, מכיוון שהמערכת נפוצה כל כך ברשת האינטרנט , מנועי חיפוש כגון גוגל, יודעים לזהות את גרסת המערכת ואף מודיעים כאשר ישנו עדכון זמין למערכת, עם כל היתרון שבכך, משמע שגוגל יודע כאשר מערכת הוורדפרס שלכם אינה עדכנית ועלול לקחת בחשבון את חוסר העדכון של האתר אף במיקום בתוצאות החיפוש.

 

לאתר המערכת וורדפרס

כתוב תגובה

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד