יתרונות גוגל פלוס

21 ביולי 2011

יתרונות גוגל פלוס

אחד היתרונות הבולטים הוא שכמעט כל תוכנה או אתר שגוגל נגעה בו בשנים האחרונות הפך לסטנדרט (ראה: gmail, Google docs,Android …), משתמשי האינטרנט, כפי הנראה, מעריכים וסומכים על יישומים ואתרי אינטרנט מ"בית התוכנה”: GOOGLE.

היתרון השני הוא אופן הפעולה.

גוגל, כפי הנראה השקיעה המון מחשבה בפיתוח ואפיון המערכת בגוגל פלוס. אחד הדברים שאין (וטוב שכך) הוא עניין המשחקים והבקשות הבלתי פוסקות מצד חברים לשלוח "פרה זהובה", “מעדר קסמים" ועוד כל מני חפצים וירטואלים הנהוגים בשלל המשחקים הפייסבוק של היום.

פייסבוק הפכה לצערם של מקימיה לרשת משחקי אינטרנט ופחות רשת חברתית אמיתית בה אנשים חולקים דעות, תמונות ושיח חברתי (רשת חברתית אמרנו?).

מה שגוגל מכוונים אליו הוא כנראה אתר או סדרת אתרי אינטרנט שיספקו ממש מעין מקום ליצור שיח חברתי, ובגלל זה גם אנו רואים מלכתחילה שאין "קבוצות" “דפי עסק" וכיוב', אלא ישנם מעגלים. מעגלים חברים.

אנשים יכולים לכתוב כל העולה על רוחם ולפרסם את הכתוב במעגל או במעגלים המתאימים.

בנוסף, עניין נוסף חשוב שגוגל כבר הבינה מזמן הוא שהאינטרנט, עם כמה שהוא מועיל ועוזר, חייב להתחבר לעולם האמיתי בצורה כלשהי, העלאת תמונות וסרטים היא נחמדה, אבל בגוגל הוסיפו בנוסף לכל המאפיינים שאנו מכירים באתרי אינטרנט גם צ'אט וידאו ואודיו, ומשלוח קבצים שהיו שמורים עד לא מזמן לתוכנות IM כאלה ואחרות.

ישנם עוד לא מעט יתרונות לגוגל פלוס והפלוס כנראה בא במקום.

כרגע, לא כל אחד יכול להירשם לגוגל פלוס (הטריק הרגיל של גוגל – גרסת בטא שרק חברים יכולים להזמין חברים) אבל מה שבטוח קצב גידול המשתמשים בגוגל פלוס הוא מדהים!

 

 

כתוב תגובה

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד