חסרונות השימוש במאמרים חיצוניים

20 באוגוסט 2010

חסרונות השימוש במאמרים חיצוניים

ישנן לא מעט סברות לגבי שימוש במאמרים חיצוניים למטרת קידום אתרים, ככלל, רב מקדמי האתרים משתמשים באתרי מאמרים על מנת לקדם את האתרים שלהם, ואם חושבים על כך, גוגל מעודדת הכנסת תוכן חדש וייחודי, אולם יחד עם זאת יש לזכור כי ישנם סייגים למאמרים חיצוניים.
יש לקחת בחשבון כי הכנסת מאמרים באתרי מאמרים חיצוניים יכולה גם להפריע לכם, כמו למשל אם אותו אתר מאמרים מציג פרסומות בדפי המאמרים, אזי יכול להיות מצב בו גולשי האינטרנט יגיעו למאמר שלכם באתר המאמרים ושם תוצג מודעת פרסום של עסק מתחרה, כך בעצם אתם יוצרים לעצמכם תחרות ובעצם עוזרים למתחרים.
עניין נוסף שיש לקחת בחשבון כאשר אתם רוצים להשתמש במאמרים חיצוניים ככלי לקידום אתרים, הוא עצם הכנסת תוכן באתר חיצוני. כל מקדם אתרים רציני ומקצועי יאמר לכם שתוכן איכותי וייחודי באתר שלכם הוא המפתח לקידום האתר בצורה טובה לאורך זמן, אם כבר אתם כותבים תוכן, כדאי לכם אולי לחשוב להכניס אותו לאתר שלכם במקום באתר מאמרים ו"לבזבז" תוכן איכותי על אתר שאינו אתר שלכם.
אם אתם כבר מכניסים מאמר לאתרי מאמרים בררו אם יש לכם שליטה על המאמרים שלכם, אם אתם יכולים לערוך ולשנות והאם מותר לבעלי אתר המאמרים לשנות וכן במאמרים שאתם כותבים. במילים אחרות בדקו של מי זכויות היוצרים של המאמר שאתם מכניסים באתרי מאמרים.
ישנן גם לא מעט מעלות להכנסת מאמרים באתרי מאמרים חיצוניים אולם נעמוד על יתרונות אלו במאמר אחר.

כתוב תגובה

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד