מה עם כל הספאם הזה?

1 באפריל 2010

מה עם כל הספאם הזה?

ישנה בעיה כללית בתחום מידע הזבל או הספאם בעגה המקצועית הנמצא ברשת האינטרנט. חוקים פופוליסטים כאלה או אחרים ניסו להתמודד ואני מניח שעוד ינסו להתמודד עם הנושא אך איני צופה הצלחה ולו של מספר אחוזים בודדים.

הסיבה?

ספאם הוא הגדרה אישית של כל אחד ואחת מאיתנו. מה שאני מגדיר דואר זבל, אחר מגדיר מידע חיוני, למשל, דואר אלקטרוני בנושא הגדלת איבר המין או נשירת שיער אינו מעניין אותי ואני מחשיב אותו דואר זבל, אולם אנשים אחרים יגדירו אותו מידע חיוני, כך יוצא שלא ממש ניתן להגדיר מה הוא דואר זבל ולא ניתן לאסרו כליל.

אז מה עושים?

מאד פשוט, התקינו לכם תוכנת סינון דואר או רכשו לכם שירותי סינון מספק האינטרנט שלכם או מחברה חיצונית וסננו את הדואר עוד לפני שהוא מגיע אליכם. מומלץ לבחור בתוכנת סינון דואר אלקטרוני ה"לומדת" את מאפייני הדואר שלכם, כך בהתחלת השימוש תצטרכו לסמן מה אתם מחשיבים דואר זבל ולאחר זמן מה התוכנה תלמד לזהות לבדה את הדואר שאינכם רוצים לראות

מי אשם בדואר הזבל?

אנחנו, בעלי העסקים, הלקוחות כולנו בעצם. דואר זבל הוא בעצם פלייר אלקטרוני רק ללא עלות הדפסה, כל הדרוש הוא שרת דואר עם כתובת משתנה על מנת שלא יסומן כשרת המפיץ דואר זבל ועיצוב איכותי של הודעה שלא תיתפס במסנני הספאם.

הרצון של בעלי עסקים לפרסם תמיד יהיה קיים, ובעקבותיו ימצאו חברות הפרסום שיטות רבות ומגוונות להפצת המסר שלכם, דואר זבל הוא אחת השיטות אם כי לא המומלצת ביותר – אבל את החשיפה היא מספקת והעלות נמוכה בהרבה מאשר פרסום במדיה אחרת.

כתוב תגובה

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד