חלונות 7 – המגרעות הבולטות

חלונות 7 – המגרעות הבולטות

עוד לא התקררה האוירה שהביאה איתה מערכת ההפעלה לונות ויסטה של מיקרוסופט, והמקטרגים לא הספיקו לנוח מספיק וכבר ישנם הדים שליים לגבי חלונות 7, מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט.
צפויה להגיע לחנויות בחודש אוקטובר השנה, חלונות 7 אמורה הייתה להבטיח שינוי משמעותי מבחינת צריכת משאבים ונוחות המשתמש, או לפחות כך הבטיחה הבשורה שאמורה הייתה לשים את מיקרוסופט שוב על המפה ולגרוף את מספר המשתמשים הרב ביותר למערכת הפעלה.

אבל כפי שהתרגלנו כבר ממערכת ההפעלה ויסטה גם בחלונות 7 ישנן לא מעט בעיות והנה תמצית קצרה.

אין שדרוג מחלונות XP
במידה ואתם מריצים את מערכת ההפעלה חלונות XP על המחשב הביתי או המחשב המשרדי שלכם, תצטרכו להתקין מחדש פשוט. למרות שזזו הדרך המומלצת להתקין מערכת הפעלה חדשה לעתים האפשרות של להתקין הכל מחדש פשוט אינה פרקטית והופכת את כל תהליך השדרוג למיותר.
תצטרכו לגבות את כל החומר שהיה לכם על המחשב וכמובן להשיג את התקנת היישומים איתם אתם עובדים, להתקין את חלונות 7 ואת כל היישומים מחדש וכמובן להעביר את כל הקבצים החשובים לכם מכונן הגיבוי.

למשתמשי חלונות ויסטה הבעיה אינה מסובכת, פשוט שדרגו את מערכת ההפעלה (שמי שכבר עובד איתה מוכן לעשות הכל כדי לשדרג אז זו לא ממש בעיה) .

מחיר
חלנונות 7 אינה מערכת הפעלה זולה או כזו שכל אחד יכול להרשות לעצמו. שדרוג מחלונות ויסטה יעלה כ-120$ ורכישת מערכת הפעלה ללא שדרוג תעלה כ-200$.

זמן זה כסף
מעבר למחיר מערכת ההפעלה , ישנו הזמן שמתבזבז על השדרוג עצמו וכמובן חשוב מכל הזמן שמתבזבז למשתמשים על ההיכרות עם מערכת ההפעלה החדשה, בעלי חברות יטענו ובצדק – למה לתקן משהו עובד? אם משתמשי החברה עובדים על חלונות XP בצורה מספקת ואפילו טובה, מדוע להכנס להרפתקה של שדרוג והדרכת משתמשים וכמובן עומסים גבוהים על מחלקות ה-HELPDESK.

חלונות 7 אינה בטוחה יותר
הגרסה החדשה של חלונות אינה בטוחה יותר, עדיין מערכת הפעלת חלונות המהווה מטרה למתקפות אינספור מצד האקרים.

תנו לאחרים "להתגלח" על הגרסאות הראשונות
כמו בכל מערכת הפעלה ששיחררה מיקרוסופט בתקופה האחרונה גם לחלונות 7 יהיו מן הסתם מגוון עדכוני תוכנה ואבטחה, למה לסבול את חוסר היציבות הראשוני ואולי אף להתאכזב בסוף? תנו לאחרים לנסות לעדכן ולהיות חשופים למתקפות לפחות בתקופה הראשונה לחייה של מערכת ההפעלה.

כתוב תגובה

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד