תחום אבטחת המידע למייסנטרים

תחום אבטחת המידע למייסנטרים

בכנס האבטחה של גרטנר דובר רבות על עתיד אבטחת המידע בארגונים והתהליך המתרחש בימינו למיכון וניהול תהליכים אוטומטיים שלמערכות אבטחת המידע.images12
סיכוני אבטחה לארגונים מככבים בכותרות מדי פעם בפעם  אולם, על פי גרטנר בכל אופן, פני השטח עומדים להשתנות ומומחי אבטחת המידע של העתיד יידרשו ללמוד מגוון כישורים חדשים שלא ממש נמצאים כיום בארסנל הכישורים של איש\ת אבטחת מידע כיום. ההנחה מבוססת על העובדה שאבטחת מידע היום היא מצרך נדרש לכל ארגון ואינה בגדר "סייבר מותרות" עבור ארגונים קטנים וגדולים כאחד, יחד עם זאת כבר היום אנו רואים מוצרים המבצעים את מרבית העבודה ומשאירים לאיש אבטחת המידע רק את פעולת ליקוט המידע  פעולה ההופכת את תחום אבטחת המידע כבר כיום להרבה פחות אינטנסיבי מבחינת כח אדם והרבה יותר ממוכן.
במילים אחרות, מומחי אבטחת המידע שיידרשו ליידע מעמיק ונרחב בתחום יימצאו בעתיד אצל חברות המתכננות ומיישמות יישומי אבטחת מידע  ומערכות אבטחת מידע, ואילו אנשי אבטחת המידע שיימצאו בארגונים השונים יידרשו ליותר יידע מקביעת רמות סיכונים, ניתוח נתונים וכתיבת דוחות לדרגים הממונים.

לסיכום גרטנר טוענת שמקצוע אבטחת המידע לא יחלוף מן העולם, אלא במקום, פשוט ישנה את אופיו כך שאנשי אבטחת המידע של העתיד יהיו יותר מנהלי ומנתחי סיכונים ויידרשו לפחות ידע טכני מעמיק בתחום והרבה יותר ידע  בהערכת נזקים לארגון.

כתוב תגובה

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד