גוגל מחזירה מלחמה.

גוגל מחזירה מלחמה.

זה בטח מוציא את אנשי גוגל מדעתם לשבת מן הצד ולצפות במשתמשי הרשת "מתפעלים" מכל דבר שמיקרוסופט עושה עם בינג מנוע החיפוש החדש שלה. אז כנראה מישהו שם בגוגל החליט להחזיר מלחמה. והירייה הראשונה – עמוד חדש בשם : "לגלות את הרשת".
לגוגל היו במשך הזמן דפים דומים בהם גוגל הראתה למשתמשיה את כל האפשרויות הצפונות במנוע החיפוש שלה, כמו בדף הזה אבל מעולם לא הופיע דף מסוג זה בעמוד הראשי של החיפוש.
הדף החדש מציג חלק גדול מן האפשרויות הצפונות בגוגל בצורה קריאה ונוחה:

g

הדף החדש של גוגל

ובחלק העליון ישנה אף הקדמה המתארת כמה מסורה גוגל למנוע החיפוש לה יותר מכל עם תיאור של פעילות מהנדסי גוגל ועבודתם על מנוע החיפוש ומסירותם משהו בסגנון של "תראו מה אנחנו עושים בשבילכם". ובכן זה כבר לא סוד שגוגל נמצאת בבעיה, גוגל מעולם לא נדרשה לשווק או לפרסם את עצמה ללקוחותיה, הפרסום סביב בינג מבי לידיעת משתמשי הרשת אפשרויות חדשות שלא ידעו שהן קיימות – גם אם הן קיימות כבר זמן רב בגוגל, אולם לא רבים יודעים להשתמש בהן, ולכן גוגל מגבירה את הקצב כמו רוצה לומר: "גם לנו יש כזה" אבל בשפה של חברות הנסחרות בנסד"ק.

הדף החדש לטעמי אינו אלה נסיון שיווק קטן של גוגל או אולי עליית מדרגה במאבק הצפוי בין שתי ענקיות, שהרי שלושת המתחרים על התואר "מנוע החיפוש של האינטרנט:  יאהו, גוגל ובינג יכולות שלושתן לספק את אותם נתונים ברשת אם זה מזג האויר, תרגומים, חישובים מעקב אחרי טיסות וכיוב', השאלה – מיתצא עם ידה על העליונה?

אנחנו כמשתמשים רק נרוויח בסופו של מהלך – או שמה בסופו של מאבק האימתנים הצפוי.

כתוב תגובה

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד