שוחרר KERNEL 2.6.30 ללינוקס

שוחרר KERNEL 2.6.30 ללינוקס

שוחרר ה-KERNEL השני לשנת 2009 למערכות הפעלה לינוקס.
גרסה 2.6.30 מכילה בתוכה שיפורים רבים וביניהם שיפורים לדרייברים, תמיכה למערכות קבצים נוספות וחדשות, אבטחה משופרת אולם את ההצגה גנבה מערכת ה-fastboot החדשה שאמורה לשפר את זמני העליה של מערכות לינוקס.images1
גרסה 2.6.30 מגיעה לאחר שחרור גרסה 2.6.29 רק שלושה חודשים מאוחר יותר ותשמש את תומכי מערכות לינוקס אל מול מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט חלונות 7 מאוחר יותר השנה.

התוספת של fastboot לתורך ה- kernel  החדש הוא אחד מן האירועים המרכזיים בשחרור הגרסה החדשה ומספקת מנגנון לשיפור זמני העליה של מערכות לינוקס בצורה ניכרת, בתוך ה-kernel עצמו. זו כשלעצמה גישה חדשה, שכן גרסאות לינוקס רבות כיום טוענות לספק מנגנון דומה מחוץ ל-kernel למשל ubuntu טוענת לזמן עלייה של 25 שניות למערכות שלה, ו-RedHat טוענת ל-20 שניות.
על פי REDHAT ישנו הבדל מהותי בין מנגנון ה-fastboot שנתרם ל-kernel על ידי אינטל  והגישה לשיפור שמני העלייה שבשימוש בfedora 11.
על  פי דייב ג'ונס האחראי על תחזוקת ה-kernel של fedora הפתרון שמגיע ב-kernel החדש פותר בעיות אחרות לגמרי מאלו שמוצעות  בגרסה החדשה של fedora שמגיעה מעצם שיפור מנגנוני העלייה של המערכת על ידי שינויים ב- script.

כתוב תגובה

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד