חקר או מחקר מילים – מדריך

חקר או מחקר מילים – מדריך

חקר מילים או מחקר מילים היא שיטה בשימוש מקדמי אתרים ומטרתה למצוא את המילים שמשתמשי מנועי החיפוש מקלידים או מחפשים על מנת למצוא נושא מסויים ברשת האינטרנט.

למשל חנות חומרי בניין תעדיף לקדם את המונח אספקה טכנית בשל יוקרתו של המושג  והאופן בו מוצגת החברה למרות שנפח החיפוש באינטרנט עבור צירף המילים "חומרי בניין" גדול פי כמה מנפח החיפוש לביטוי  "אספקה טכנית", זהו תפקידו של חקר המילים, להגיע אל המילה או צירוף המילים היעיל ביותר לקידום עבור עסק מסויים שלא תמיד ברור מאליו.
עניין נוסף הוא התחרות המתקיימת עבור ביטוי מסויים, למשל עבור הביטוי משקפיים התחרות די גדולה וכך גם נפח החיפוש, להגיע לדף הראשון בתוצאות מנועי החיפוש יקח די הרבה זמן, אולם הביטוי משקפי ראייה או בדיקת ראיה מחופש לא פחות ושם התחרות קטנה הרבה יותר, יתכן שנכון יהיה להשקיע את מירב המאמצים בצירוף משקפי ראייה לפחות בהתחלה על מנת להשיג פניות לבית העסק תוך זמן קצר, ובהמשך הדרך להתמקד במילה משקפיים.
ישנם נושאים רבים נוספים הנכללים בתחום חקר המילים כמו מיקוד גיאוגרפי ו\או דמוגרפי על מנת להשיג תוצאות ממקודות יותר תוך זמן קצר, למשל משתלה הממוקמת בפרדס חנה כרכור ייתכן שכדאי יהיה לה למקד את מיטוב האתר בצירוף "משתלה בכרכור" ולאחר מכן להתמקד המילה משתלה או עיצוב גינות או כל ביטוי אחר בתחום.

עוד על חקר מילים

כתוב תגובה

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד