תשתית דוא"ל SENDMAIL

תשתית דוא"ל SENDMAIL

SENDMAIL הוא שרת דוא"ל (SMTP) ותיק ומאובטח שעליו מבוססים שרתי SMTP רבים הקיימים ברשת האינטרנט כיום. ה"וותק" כשרת דוא"ל שצבר SENDMAIL במהלך השנים א לידי ביטוי באמינות המערכת, בטיחות המערכת, יציבות המערכת ועמידה בסטנדרטים.

אמינות המערכת – SENDMAIL משמש כשרת דוא"ל במערכות מכל הסוגים ברחבי האינטרנט, מחברות קטנות המקבלות דוא"ל אל תוך הארגון ועד לארגוני ענק המעבדים מיליוני הודעות דוא"ל ביום, המערכת מהווה חלק חשוב מעמוד השדרה של שירותי הדוא"ל ברשת האינטרנט.

בטיחות המערכת – SENDMAIL היא מערכת "בשלה" מבחינת הסתגלות לסכנות האינטרנט, בעיות כמו קריסת שירות, חדירה למערכת דרך שירות הדוא"ל ועוד הן נדירות בשל הקוד ממנו מורכבת המערכת ששוכתב ו"זוקק" במשך השנים לכדי מערכת עם מינימום בעיות אבטיה.

יציבות המערכת –  שילוב של פעילות על מערכת LINUX עם קוד אמין וותיק מספק מערכת דוא"ל יציבה הפועלת לאורך שנים ללא צורך בתחזוקה מלבד תחזוקת חשבונות פשוטה למדי, SENDMAIL היא המערכת האולטימטיבית במקרים בהם דרושה תחזוקה מינימלית.

עמידה בסטנדרטים – ניתן לומר ש SENDMAIL קיימת בערך מאז שהסטנדרטים של שירותי הדוא"ל באינטרנט נקבעו ולכן בחלוף השנים, כל שינוי שהוכנס בסטנדרטים הוכנס גם במערכת SENDMAIL וכך מתקבלת מערכת התואמת את מסמכי ה- RFC של IETF בדיוק מירבי ומפחיתה בעיות אי תאימות.

לסיכום SENDMAIL היא מערכת דוא"ל מושלמת באיכות גבוהה ביותר ותחזוקה נמוכה יחסית למערכות אחרות.

כתוב תגובה

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד