שרת SQL על לינוקס

רוב משתמשי האינטרנט אינם מודעים כלל לעובדה שכמעט כל מה שהם מבצעים ברשת האינטרנט אם מדובר באתרי אינטרנט, מכשירי סלולר או כל טכנולוגיה אחרת, בצד התפעולי של אותו שירות נמצא שרת SQL כזה או אחר, שרת המאחסן את נתוני המשתמשים\הגולשים או פעולותיהם בצורה קלה לארגון ולשליפה מהירה על מנת לספק שירות מהיר , איכותי ויעיל.
בשנים האחרונות ישנו גל הולך וגובר של יישומים ויישומונים , אתרי אינטרנט ועוד מגוון טכנולוגיות העושות שימוש בשרת SQL בכל רגע נתון, למשל, בכל אתר אינטרנט מתקדם כיום ישנו שרת עם בסיס נתונים SQL המאחסן את נתוני האתר ומאפשר עריכה מהירה של נתונים וכמובן אפשרות לביצוע רכישות באינטרנט על ידי שמירת סלי קניות או הזמנות לקוחות באותו מאגר נתונים. מובן מאליו שאתרי ענק כגון פייסבוק, טוויטר, יוטיוב איביי ועוד רבים משתמשים באותו שירות ממש.

שרתי ה-SQL הנפוצים ביותר כיום הם MySQL, Oracle, PostgresSQL המשמשים ברוב היישומים והאתרים כאשר הנפוץ ביותר הוא שרת ה-MySQL הפועל על מערכת הפעלה לינוקס.
מובן מאליו שאנו ממליצים להפעיל שרת SQL על מערכת הפעלה עמידה, יציבה, בטוחה ויעילה שתאפשר קריאה וסינון של מליוני שורות נתונים במספר שניות מבלי להעמיס על המערכת וכמובן שתוכל לבצע זאת מספר רב של פעמים תוך זמן קצר.

אנו ב-RCT מתכננים, מטמיעים ומתקינים מערכות SQL על גבי מערכות הפעלה לינוקס תוך ביצוע מיטוב של מערכת ההפלעה וה-Kernel לצורכי הלקוח מכל בחינה אפשרית.
עוד לפני שלב ההתקנה מבצעים אפיון מדוייק של המערכת ודרישותיה וכמובן לאחר ההתקנה מבצעים מספר מיטובים המביאים את המערכת קרוב ככל הניתן לשלמות מבחינת צריכת משאבים וביצועים.
היתרון של הפעלת שרת SQL על מערכת הפעלה לינוקס הוא כמובן האפשרות לשנות את תצורת המערכת עד לרמה הבסיסית ביותר של מערכת ההפלעה – ה-KERNEL וכך בעצם להאיץ את פעולת המערכת על ידי שינוי ערכים מסויימים וביטול מאפיינים שאינם נחוצים לפעולת המערכת עצמה.
לאחר שלבי התכנון, ההתקנה והמיטוב מגיע שלב הערכת ביצועי המערכת המאופיין בביצוע בדיקות ביצועי המערכת והתאמת הערכים מספר פעמים עד לפעולה מיטבית של מערכת ההפעלה יחד עם שרת ה-SQL.

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד