שרתי דואר אלקטרוני

כיום בעידן בו הטכנולוגיה לא רק מגיעה עד אלינו אלא גם "הולכת" איתנו לכל מקום בדמות מכשירי טלפונים סלולרים המחוברים לרשת האינטרנט, טאבלטים ורשתות אלחוטיות הזמינות כמעט בכל מקום, שירות הדואר האלקטרוני קיבל מעמד משמעותי ביותר בחיי היום יום ובלו"ז העסקי שלנו כך שהדואר האלקטרוני הוא בעצם ציר התקשורת המרכזי כמעט בכל מקום אליו אנו פונים. החל מהזמנות מוצרים ושירותים וכלה בסגירת עסקאות בין חברות – הכל עובר בתשתיות הדואר האלקטרוני.
שירות דואר אלקטרוני יציב אינו עניין של מה בכך וכדאי מאוד לשים לב לשירות בו בוחרים, הפלטפורמה ואיכויות השירות במצבי קיצון.
זו גם הסיבה שב-RCT אנו בוחרים לפעול על מערכת ההפעלה לינוקס המספקת תשתית יציבה, מאובטחת ועמידה כמעט בכל מצב מה שמותיר את הלקוח עם שירות אמין, יציב ובטוח לאורך זמן וכמעט ללא תקלות או הוצאות תחזוקה.

אנו ב-RCT מבצעים התקנות, הטמעות ותכנון של מערכות דואר אלקטרוני על שרתי לינוקס. שרתי הדואר האלקטרוני מחולקים לשני סוגים עיקריים:

שרתים המשמשים להעברת דואר אלקטרוני (SMTP server):

המבוססים ומיושמים בעיקר בעזרת ה-MTA-Mail Transfer Agent הבאים: Sendmail,Postfix  ו- Exim ובעזרתם מממשים פתרונות להעברת דואר אלקטרוני, סינון דואר אלקטרוני (סינון ספאם וסינון תוכניות סדוניות העלולות להיות מצורפות לדואר אלקטרוני) וכמובן המרות והעברות מסוגים שונים כגון Domain Masquerade , Email Address Rewrite ועוד שיטות רבות לקבלה והמרה של הודעות דואר אלקטרוני.

הסוג השני הוא שרתי דואר אלקטרוני המשמשים לקבלת דואר אלקטרוני ומשתמשים בשירותים המשרתים לקוחות דואר אלקטרוני כגון שרתי POP3 , IMAP ועוד.

 

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד