מערכות לינוקס

אר.סי.טי מתכננת, מקימה ומתחזקת שרתים מבוססים מערכת ההפעלה לינוקס כחלק מפעילות תמיכה שוטפת או כפרוייקט. מערכת ההפעלה לינוקס נפוצה מאד כיום בקרב שרתים המחוברים ישירות לאינטרנט ומספקים שירותים למשתמשים, השם שקנתה לה מערכת ההפעלה לינוקס הביא את המערכת להיות מתחרה ואף מועדפת על מערכות הפעלה מסחריות אחרות. מומחי אר.סי.טי. משתמשים בידע הרב שנצבר על ידי מומחי החברה עם השנים על מנת לספק מענה לשירותים פשוטים כגון שרתי דוא"ל, חומת אש, IDS IPS, DNS ועוד…, ו\או לספק שירותיים הממלאים אחר דרישות ייחודיות של יישומים או משתמשים.

שרתים מבוססי מערכת ההפעלה לינוקס מועדפות כיום על פני מערכות מסחריות אחרות על ידי חלק נכבד ממנהלי מערכות המידע, וישנה מספר images9סיבות טובות לכך:

  • יציבות – שרתים מבוססי לינוקס מספקים שירות יציב ללא תחרות למשתמשים, ישנן מערכות עם מאות ימי הפעלה (uptime) ללא צורך באתחול, השירותים הניתנים מסופקים ללקוחות בצורה זהה ולעתים אף טובה יותר מאלה שמספקת מערכת הפעלה מסחרית.
  • אבטחה – מערכת ההפעלה לינוקס נהנית ממליוני שעות אדם המושקעות על ידי מפתחי אותם מערכות על מנת לשפר ללא הרף את השירות המסופק ללקוחות התוכנה, בניגוד למערכות מסחריות המוגבלות בזמני הפיתוח שלהן ובזמן ותשומת הלב לפרטים המושקעים בפיתוחן.
  • תחזוקה – מערכת ההפעלה לינוקס דורשת מעט מאד תחזוקה אם תצורת המערכת תוכננה נכון מלכתחילה. המערכת כוללת שירותי תחזוקה אוטומטיים המשאירים את המערכת במצב פעיל ללא פגיעה בשירות המסופק ללקוחות וללא צורך בטיפול שוטף במערכת.
  • מחיר – מערכת ההפעלה לינוקס היא מערכת קוד מקור פתוח, משמעות הדבר היא שמערכת ההפעלה לינוקס מפותחת על ידי כלל ציבור המפתחים ושייכת לכלל ציבור המפתחים. כמובן שישנה רשות מפקחת לכל חלק במערכת ההפעלה, על מנת לספק מערכת יציבה ובטוחה לשימוש. פועל יוצא של עצם התנהלות פיתוח מערכת ההפעלה לינוקס הוא שהמערכת ניתנת להורדה, התקנה ושדרוג ללא תשלום.

אר.סי.טי מטפלת בכל הפצות לינוקס הקיימות  כיום ביניהן:

רד האט ופדורה

רד האט ופדורה

דביאן

דביאן

סנטוס

סנטוס

סוזה

סוזה

מנדריבה

מנדריבה

אובונטו

אובונטו

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד