שירותי מומחה לינוקס

images8

חברת RCT פתרונות אינטרנט מספקת שירותי מומחה לינוקס בכל שלבי תפעול המערכת, החל משלב התכנון דרך שלבי הביצוע וההטמעה וכלה בשלבי התחזוקה של מערכות לינוקס מורכבות ופשוטות כאחת.

לנו ב-RCT פתרונות אינטרנט ניסיון עתיר בתכנון, תפעול והתקנת מערכות לינוקס עבור חברות ותאגידים ומספקים שירותים במספר דרכים ואופנים לנוחיות הלקוחות.

עיקר השירותי המסופקים מתמקדים במערכות לינוקס המספקות שירותי אינטרנט:

חברת RCT מספקת שירותי מומחה לינוקס הכוללים ייעוץ בנושא הקמת מערכות ושילוב בתוך רשתות קיימות המשלבות מספר מרובה של טכנולוגיות ומערכות הפעלה. שירותי מומחה לינוקס בתחומים משיקים כגון פיתוח יישומים על מערכות לינוקס והקמת מערכות שלמות המספקות פתרון מלא ומענה בשילוב תוכנות קוד מקור פתוח על בסיס מערכות לינוקס.
פיתוח יישומי WEB על מערכות לינוקס LAMP (Linux-Apache-Mysql-PHP) תמיכה, תחזוקה ושירותי ייעוץ.

למה לבחור בלינוקס כמערכת הפעלה לשרת?

מערכות לינוקס מאופיינות ביציבות ואבטחה גבוהים כחלק מסטנדרט עבודה ביחס למערכות הפעלה אחרות. לא פלא שמערכת ההפעלה תופסת תאוצה וכיום – גם אם אינכם מודעים לכך, אתם משתמשים במערכות לינוקס רבות בחיי היום יום. טלפונים חכמים (סמארטפונים),שרתי WEB,שרתי DNS ואפילו מכשירי חשמל כגון טלוויזיות,סטרימרים  וקונסולות משחקים משתמשים במערכת הפעלה לינוקס כבסיס יציב, אמין ובטוח לפעול עליו.

יציבותה של לינוקס היא סיפור הצלחה, ישנן מערכות הפועלות ללא הפרעה או צורך בתחזוקה (שלא לדבר על אתחול) משך מאות ימים כלומר – שנים של עבודה ללא צורך בהתעסקות, עדכונים אם כל טיפול אחר במערכת.

אמינות, עם לינוקס, אפשר להיות בטוח כי מה שהמערכת אמורה לבצע היא תבצע, ואם לא – היא תוגיע שלא ניתן היה לבצע זאת, אין מצב בלינוקס בו משהו קורה ואיש אינו יודע מדוע – כמו במערכות הפלה אחרות למשל. קבצי רישום (LOG) מפורטים ומבוזרים מאד מקיפים את המערכת על כל היביטיה וניתן לנטר ולבדוק כמעט כל דבר.

אבטחה היא תכונה חשובה מאד בימינו עם כל ניסיונות הפריצה למערכות אינטרנטיות – במיוחד כאלה החשופות לרשת האינטרנט ישירות. לא פעם אנו שומעים על בעלי מערכות המצהירים כי יש להם חומת אש (FIREWALL) לפני השרתים שלהם, ובכן גם שרת חומת אש אינו מהווה ערובה לחוסן המערכת שכן על מנת לפעול, השרתים מאחורי חומת האש חייבים להיות חשופים ביציאות (פורטים) כאלה או אחרים (למשל שרת דוא"ל חייב לקבל גישה בפורט 25,110, 143,997 וכן הלאה) רוב מערכות ההפעלה האחבות אינן מספקות שכבת הגנה תוכנתית נאותה בעיקר בשל העובדה כי מערכות הגנה שכאלה הן בדך כלל תוסף תוכנתי למערכת בעוד שבמערכת ההפעלה לינוקס, אבטחה היא חלק מחיי היום יום ותחזוקת המערכת מה שהופך את מודולי האבטחה לחלק בלתי נפרד או תלוי  במערכת.

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד