אר. סי. טי. מספקת שירותי אנטי ספאם ואנטי וירוס להודעות דואר אלקטרוני נכנסות. השירות ניתן באמצעות שרתי דואר אלקטרוני חזקים הממוקמים בחוות שרתים עם קווים רחבים ומספקים קו הגנה ראשוני להתקפות דואר אלקטרוני על הארגון שלכם ובכך מפחיתים את הסיכוי למתקפה ישירה על הנתב או ה-Firewall שלכם וכמובן כחלק מפעילות הסינון נחסמות הודעות דוא"ל המכילות תכנים מסוכנים ומזיקים ובכך מופחתות עלויות תחזוקת הרשת הפנימית שלכם.

אז איך זה עובד בעצם?


פשוט מאד, מפנים את רשומות ה-MX של שם המתחם שלכם לשרתי הדואר האלקטרוני של חברת אר. סי. טי. ואנו עושים את כל השאר. הדואר האלקטרוני שלכם יגיע אליכם נקי מווירוסים, סוסים טרויאנים ושאר תכנות ומזיקים המגיעים דרך תעבורת הדואר האלקטרוני וכמובן עם הפחתה ניכרת ולעתים אף חיסול בעיית דואר הזבל שלכם.

אל מי פונים אם ישנה בעיה?

חברת אר. סי. טי. מספקת מענה לבעיות דואר אלקטרוני בשעות העבודה הסטנדרטיות (8:00 – 18:00) ניתן לרכוש שירות טיפול מיוחד המאפשר מענה תוך 4 שעות לקריאת שירות.

למה לא לרכוש פתרון אנטי ספאם מקומי?

כמה סיבות עיקריות והראשונה בהן היא תחזוקה. אחת הבעיות הגדולות של בעיות ספאם או דואר זבל כפי שנוהגים לכנותו, היא שמאד קשה להגדיר מה הוא דואר זבל. למשל עבור אדם אחד רשימת תפוצה בנושא אבטחת מידע היא חומר מועיל ולאחר היא דואר זבל, לכן יש לתחזק מערכות אנטי ספאם בצורה שוטפת.

סיבה נוספת היא כמובן מתקפות דואר. שרתי דואר אלקטרוני הם מטרה ראשונה להתקפות אלקטרוניות. התוקפים בדרך כלל מנסים להשיג גישה או דרך לשלוח הודעות דואר דרך השרת שלכם. במקרה והתקפה כזו צולחת (וישנם לא מעט מקרים) כתובת השרת שלכם ולא פעם גם שם המתחם שלכם (הדומיין) נרשמים ברשימות שחורות ברחבי העולם כמפיצי דואר זבל, ואז העבודה קשה שבעתיים.

שירות אנטי ספאם של חברת אר. סי. טי. יאפשר לכם להפחית או לחסל כליל (תלוי במסלול שתבחרו) את הסיכוי למתקפה שכזו על השרתים שלכם ובכך לחסוך אלפי שקלים בשחזורים ושחרור השרתים או הכתובות שלכם מן הרשימות השחורות של שרתי דואר המפיצים דואר זבל.

סיבה חשובה לא פחות היא זמינות הדואר שלכם. שרתי הדואר של חברת אר. סי. טי. זמינים 24/7 וממוקמים במספר מיקומים מה שמאפשר ללקוחותינו להיות זמינים לקבלת דואר אלקטרוני בכל זמן ושעה. גם אם אתם מבצעים עבודות תחזוקה ברשת המחשבים שלכם או אפילו אם שרת הדואר האלקטרוני שלכם אינו פעיל לתקופה קצרה עקב תקלה, שרתי הדואר האלקטרוני שלנו ימשיכו לקבל עבורכם את הודעות הדואר האלקטרוני שלכם שישמרו על השרתים שלנו עד ששרת הדואר האלקטרוני שלכם יחזור לפעול כרגיל, בכך נחסכת מכם מבוכה בפני לקוחות שעלולים לקבל הודעות שגיאה במקרים בהם שרת הדואר האלקטרוני שלכם אינו זמין.

למה לא להשתמש בשירותי אינטנרט כמו Gmail או hotmail או אפילו yahoo mail?

ראשית, אחד הדברים החשובים ביותר עבור עסק קטן ככל שיהיה הוא מיתוג. משלוח הודעות דואר אלקטרוני מחשבון ב-gmail לא נראה רציני דיו עבור הלקוחות ולא פעם אנו נתקלים בגולשים המגיעים לדף צור קשר רק כדי לגלות שכתובת הדואר האלקטרוני של העסק היא כתובת gmail ואז ניגשים למתחרים. שנית, חשוב מאד להבין כי דואר אלקטרוני הוא כלי עסקי הנמצא בשימוש יותר מאשר טלפון (ואם זה לא כך אז כדאי לכם לבדוק כיצד אתם מביאים את העסק שלכם למאה ה-21) תקלות דואר אלקטרוני אמנם נדירות אולם לא תמיד ניתן לדעת כאשר תקלה שכזו קוראת. כל תיבות הדואר האלקטרוני המוצעות בחינם מגיעות ללא התחייבות לשמירה על סודיות או על מתן שירות רציף ואפילו לא על אמינות המידע הנשלח או שרתי הדואר.

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד