קורסים והדרכות

אנו באר. סי. טי. פתרונות אינטרנט מציעים מגוון קורסים והדרכות בתחומים שונים. ההדרכות ניתנות בקבוצה, לחברות או קורסים אישיים אחד על אחד.
את ההדרכות אנו מבצעים תוך הבנה וניסיון שוק עתיר שנים המקנה לנו את היכולת, להקנות לתלמידינו את הידע הדרוש על מנת להטמיע, לתחזק ולתפעל מערכות שונות בזמן אמת.

קורס לינוקס Linux

אנו מציעים שלושה מסלולי קורס בתחום הלינוקס:

 • מסלול למתחילים
  זהו מסלול המסביר את אופן פעילות מערכת ההפעלה ומגוון פקודות רחב המאפשר לתפעל את המערכת במצבים שונים וכמובן ליצור קו מנחה לגבי אופן פעילות המערכת בשוטף על מנת לתכנן שדרוגים, תקנות ומתן תמיכה למערכות לינוקס בצורה נכונה
  לפרטים נוספים
 • מסלול למתקדמים
  מסלול לינוקס למתקדמים הוא מסלול הנכנס לעובי הקורה הנקראת מערכת ההפעלה לינוקס. במסגרת המסלול נלמד לזהות תקלות קיימות או כאלה העומדות להתרחש ולטפל בהן תוך פגיעה מינימלית במערכת הפועלת ומשרתת משתמשים. המסלול כולל גם צורת התקנה ראשונית של יישומי קצה כגון  Sendmail, Bind (DNS),Apache,PHP,MySql ועוד.
  לפרטים נוספים
 • מסלול בהתאמה אישית
  המסלול מגיש לאלו מהתלמידים המכירים כבר מערכות לינוקס למינהן או שברצונם ללמוד נושאים ממוקדים בתחום לינוקס, לאלו אנו מתאימים קורס בהתאמה אישית המספק בדיוק את הידע הנדרש על מנת לתפעל מערכות ספציפיות (למשל קורס לינוקס בהתמקדות על שרתי דואר או APACHE – או שניהם גם יחד)
  לפרטים נוספים

קורס ניהול רשתות TCP\IP

 • קורס ניהול רשתות למתחילים
  הכרת מבנה כתובות, היכרות עם פרוטוקולי רשת מתוך TCP\IP כיצד עובד כרטיס הרשת, מה הוא נתב (ROUTER) , מה הוא מתג (SWITCH) VLAN  וכיצד להקים רשת TCP\IP בסיסית
  לפרטים נוספים
 • קורס ניהול רשתות למתקדמים
  הקורס מקיף את כל פרוטוקולי הרשת שמכילה חליפת TCP\IP החל מפרוטוקולי דיאגנוזה וניטור כמו ICMP וכלה בפרוטוקולים הדרושים לעבודה תקינה (ARP,TCP,IP,UDP וכו'). הבנה מעמיקה של שיטות סינון פקטים של TCP\IP, אופן פעולה של חומות אש (FIREWALL) ושיטות עבודה מעשיות לתכנון והקמה של רשתות TCP\IP.
  לפרטים נוספים

קורס אתרי WORDPRESS

 • קורס למנהלי אתרים
  הקורס מקיף את מערכת WORDPRESS על כל מאפייניה והאפשרויות הגלומות במערכת עצמה. כיצד ליצור דפים, פוסטים,תפריטים, שילוב תוספים במערכת ושינויי עיצוב בסיסיים.
  לפרטים נוספים
 • קורס לבוני אתרים
  יצירת תוספים מותאמים אישית למערכות WORDPRESS, תכנון, הקמה והטמעה של מערכות WORPRESS, מערכת WORDPRESS MU לריבוי משתמשים ואתרים על מערכת WORDPRESS יחידה, שיטות עיצוב מתקדמות , ניהול מערכות הרשאות ומקום בדיסק של כל אתר WORDPRESS.
  לפרטים נוספים

קורס קידום אתרי אינטרנט

 • קורס לבעלי אתרים
  הקורס מביא את הקונספט הבסיסי של קידום האתרים על פי הנחיות גוגל , בינג ושאר מנועי חיפוש משמעותיים ברשת האינטרנט. שיטות קידום איכותיות המאפשרות שמירה על מיקום לאורך זמן והתקדמות במיקומים בגוגל. מה לדעת לפני שמתחילים לקדם אתר אינטרנט וכיצד לבחור את שיטת הקידום הנכונה לאתר שלכם.
  לפרטים נוספים
 • קורס למקדמי אתרים
  הקורס מקיף שיטות קידום של אתרי אינטרנט מפרספקטיבה של איש מקצוע וכולל שיטות קידום אפקטיביות על ידי שימוש בקודים חכמים בתוך האתר עצמו ומחוצה לו
  לפרטים נוספים

 

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד