השירותים שלנו


שירותי מומחה לינוקס Linux


אר.סי.טי מתכננת, מקימה ומתחזקת שרתים מבוססים מערכת ההפעלה לינוקס כחלק מפעילות תמיכה שוטפת או כפרוייקט. מערכת ההפעלה לינוקס נפוצה מאד כיום בקרב שרתים המחוברים ישירות לאינטרנט ומספקים שירותים למשתמשים, השם שקנתה לה מערכת ההפעלה לינוקס הביא את המערכת להיות מתחרה ואף מועדפת על מערכות הפעלה מסחריות אחרות. מומחי אר.סי.טי. משתמשים בידע הרב שנצבר על ידי מומחי החברה עם השנים על מנת לספק מענה לשירותים פשוטים כגון שרתי דוא"ל, חומת אש, IDS IPS, DNS ועוד…, ו\או לספק שירותיים הממלאים אחר דרישות ייחודיות של יישומים או משתמשים.
קרא עוד

קורסים והדרכות

אנו באר. סי. טי. פתרונות אינטרנט מציעים מגוון קורסים והדרכות בתחומים שונים. ההדרכות ניתנות בקבוצה, לחברות או קורסים אישיים אחד על אחד.
את ההדרכות אנו מבצעים תוך הבנה וניסיון שוק עתיר שנים המקנה לנו את היכולת, להקנות לתלמידינו את הידע הדרוש על מנת להטמיע, לתחזק ולתפעל מערכות שונות בזמן אמת.
קרא עוד


קידום אתרים


אר סי טי משתמשת בכלים מן השורה הראשונה על מנת לקדם אתרים ותוצאות הקידום אמיתיות ומשיגות גם קידום מכירות וגם שיפור מערך לקוחות קיים. השיטות כמובן הן סוד מקצועי של אר סי טי ובבסיסן מערכות ניהול תוכן פרי פיתוח של חברת אר סי טי.
קרא עוד


בניית אתרים


בניית אתרים היא שם נרדף לתהליך אותו עובר בית עסק על מנת להתאים את עצמו לזמן ולמקום בו צרכנים מסוג חדש מהווים מקור הכנסה בלתי wwwנדלה לאותו עסק באם רק ידע בעל העסק לתכנן נכון ולבדוק מה נדרש ומה עליו לבצע על מנת לגרום ללקוחות פוטנציאלים להפוך ללקוחות מעשיים.
קרא עוד


אנטי ספאם


אר. סי. טי. מספקת שירותי אנטי ספאם ואנטי וירוס להודעות דואר אלקטרוני נכנסות. השירות ניתן באמצעות שרתי דואר אלקטרוני חזקים הממוקמים בחוות שרתים עם קווים רחבים ומספקים קו הגנה ראשוני להתקפות דואר אלקטרוני על הארגון שלכם ובכך מפחיתים את הסיכוי למתקפה ישירה על הנתב או ה-Firewall שלכם וכמובן כחלק מפעילות הסינון נחסמות הודעות דוא"ל המכילות תכנים מסוכנים ומזיקים ובכך מופחתות עלויות תחזוקת הרשת הפנימית שלכם.
קרא עוד


תשתיות אינטרנט


המושג תשתיות אינטרנט מתייחס בעצם לכל מערכת המחוברת לרשת האינטרנט. אר. סי. טי. מספקת ללקוחותיה שירותי תכנון, הטמעה, תחזוקה וניהול של שירותים אלה.Networking
במסגרת הפעילות מתבצעת עבודת הכנה כולל כתיבת מסמכי פירוט (detailed design) ומסמכי סיכום מערכת לאחר סיום העבודה.
תחומי הפעילות של אר סי טי מגוונים ומסתמכים של שנים של נסיון ברשת האינטרנט בתחומים רבים, מוקד פעילות החברה הוא מערכת ההפעלה LINUX עליה מותקנות ומוגדרות תוכנות ויישומים המבצעים את הפעילות הדרושה.
קרא עוד


פיתוח ממשקי WEB


קרא עוד


צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד