בניית אתרים

בניית אתרים היא שם נרדף לתהליך אותו עובר בית עסק על מנת להתאים את עצמו לזמן ולמקום בו צרכנים מסוג חדש מהווים מקור הכנסה בלתי wwwנדלה לאותו עסק באם רק ידע בעל העסק לתכנן נכון ולבדוק מה נדרש ומה עליו לבצע על מנת לגרום ללקוחות פוטנציאלים להפוך ללקוחות מעשיים.

המשפט שלעיל בא לבטא את יכולותיה של רשת האינטרנט להגיע בעצם לכל עיר בכל מחוז בכל מדינה ובכל יבשת בעולם ללא העלות הגבוהה של נוכחות פיזית, אלא באופן וירטואלי, הכח הזה של רשת האינטרנט יכול להרתם לעזרת עסק ולגרום לשינויים קיצוניים באופן ניהול העסק ובהכנסותיו, אולם, בכדי לבצע שימוש נכון ברשת האינטרנט כתווך להגיע ללקוחות יש לבצע עבודה מקדימה ולהשתמש באנשים מקצועיים המכירים את הלך הרוח של משתמשי הרשת ויכולים לבצע פעילויות מסובכות בזמן קצר על מנת לספק מענה הולם לשינויים חדים ברשת.

בניית האתר עצמו היא בעצם תהליך לא ממש מסובך, השפה בה נכתב האתר היא בדרך כלל HTML לעתים משתמשים בשפות נוספות כגון:

PHP

PHP

shockwave

shockwave

ASP

ASP

jsp

jsp

FLASH

FLASH

ועוד בכדי לגרום לאתר להיות דינמי יותר ולמשוך יותר משתמשים לאתר.

ישנם מספר אפיוני אתרים:

אתר תדמיתי – זהו אתר שבא בעצם לתאר ולאפיין את העסק בסגנון של brochure אתרים אלה בדרך כלל נבנים בשפות כמו macromedia flash בכדי להשיג את היכולות הגראפיות הדרושות להצלחת אתר כזה, דוגמאות לאתרים כאלה הם: אתר משפחתון , אתר השקעות נדל"ן , אתר למכירת בית , ריהוט כפרי, מוסך שבא לתאר בית עסק בצורה ויזואלית ללא כל צורך באינטראקציה עם המשתמש מלבד השימוש באתר עצמו לצורך צפייה.
אתר מכירתי – אתר שהוא מעין קטלוג אלקטרוני המציג את מרכלתו של העסק, בדרך כלל מחולק לקטגוריות ולנושאים על מנת להקל על המשתמשים. בדרך כלל באתר כזה לא ניתן לרכוש ישירות מן האתר אלא להמין דרך טלפו ןאו בכל שיטה אחרת שאינה דרך האינטרנט דוגמא לאתר כזה היא: מוצרי פרסום.
חנות אינטרנט – דומה מאד לאתר מכירתי, אלא שבמקרה זה לא יוצגו כל פריטי החנות באתר בכדי שלא לייצר יותר מדי מידע למשתמש כמובן שניתן לרכוש מוצרים על גבי רשת האינטרנט, דוגמא לחנות אינטרנט היא מתוק משוקולד.
מגזין – אתר המהווה מרכז ידיעות, או בלוג על צורותיו השונות, באתר כזה תוצגנה ידיעות שונות בדרך כלל מבוססות מלל עם מעט מדיה על מנת להעביר מסרים בצורה חדה, ישנם עסקים המקימים אתרי מגזין רק בכדי לפעול לטובת קידום מכירות לדוגמא: מגזין הומור.
אינדקס וספריית אתרים – "ספר טלפונים" באינטרנט, בדרך כלל יכיל מספר רב של בתי עסק ויצביע על אתרים כגון אתרי תדמית או אתרים מכירתיים כחלק מאופן פעילותו של האתר, דוגמא לאתר כזה היא מנוע חיפוש ישראלי.
  • תחום נוסף ולא פחות חשוב, הוא תחם שיפור (אופטימיזציה – optimization) האתרים התופס תאוצה בימים אלה בשל העניין הרב בקידום אתרים והחשיבות של אתר תקין ומעודכן מבחינת קוד (השפה בה כתוב האתר) לקידום האתר ופרסום העסק בסופו של תהליך. מידע נוסף – שיפור אתרים

צרו איתנו קשר בדרך החביבה עליכם

info@rct.co.il
תשלום מאובטח
ביצוע תשלום לחברת RCT באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי
התחברות לדוא"ל RCT

משתמש
סיסמה
קידום אתרים בניית אתרים לינוקס Linux קורסים קידום אתרים מוצרי פרסום מדבקות קיר
משפחתון מחשבון unit conversion תוספות שיער משלוחי פרחים רהיטים שירותי סיעוד